Do góry
Budownictwo

Łódź się buduje – lokale przyjazne mieszkańcom

Duże miasto jako zaplecze, a na peryferiach oazy zieleni i spokoju. To nie marzenie, ale możliwości jakie dają obecnie mieszkania w Łodzi. Dla osób ceniących kameralną atmosferę, lubiących wygodę, oferta przygotowana przez nowych  deweloperów będzie zapewne ciekawym, godnym uwagi rozwiązaniem. Jeśli  ktoś dotychczas jedynie marzył o własnym domu z niewielkim ogródkiem, a jednocześnie nie chciał wyprowadzać się z miasta, właśnie w  podmiejskich osiedlach Łodzi będzie mógł zrealizować swoje plany i marzenia. Tę możliwość zaoferowali mieszkańcom deweloperzy, którzy postawili na to miasto.

Deweloper w Łodzi ma pełne pole do popisu. Wiele gruntów do kupienia, wiele budynków do wyremontowania. Obecnie Łódź zmieniła już swoje oblicze. Podmiejskie grunty są zagospodarowane na atrakcyjne, wygodne osiedla, przedmieścia kwitną nowoczesnymi, niskokondygnacyjnymi budynkami.

budownictwo-nowoczesne

Atrakcyjne elewacje ze szkła i metalu, wzbogacone drewnem nadają miastu nowy wyraz, budynki prezentują wysoką jakość wykonania. Lista nowych inwestycji deweloperskich jest długa.Można na nich znaleźć zarówno apartamenty w centrum miasta,jak i domki jednorodzinne na przedmieściach. Są też wygodne mieszkania w bliźniakach i segmentach w zabudowie szeregowej z własnymi ogródkami i tarasami. Do domków przylegają miejsca postojowe. Inwestycje przełamują dotychczasowe schematy.

Deweloperzy pomyśleli projektując nowe osiedla nie tylko o zabudowie mieszkaniowej, ale o całej infrastrukturze, koniecznej do wygodnego, spokojnego mieszkania. Osiedla toną w zielenie, wokół przedmieść znajduja się tereny rekreacyjne umozliwiające swobodny odpoczynek. Dodatkową atrakcją są trasy rowerowe. Dobre skomunikowanie miasta sprawia, że bliskość przystanków i komunikacji miejskiej jest czymś ogólnie dostępnym.

Dojazd do pracy czy szkoły nie stawi żadnego problemu. Komunikacja z każdą częścią miasta jest szybka i wygodna. Mieszkając na obrzeżach miasta, pracując w śródmieściu zycie nabiera naprawdę europejskiego charakteru. Łódź jest miastem ulokowanym w centrum Europy.

Zainteresowany jesteś zakupem nieruchomości w Łodzi? Sprawdź dział Mieszkania firmy Tree Development Group.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Lubisz to? Podziel się!

Dodaj komentarz